З повагою до людей та землi

ІМК є однією з 10-ти найбільших аграрних компаній в Україні.

2024
01.07.2024
Зміни в керівництві IMК

Згідно з рішенням Ради директорів ІМК від 14 червня 2024 року відбувся перерозподіл управлінських обов’язків між двома членами Ради директорів ІМК. Зокрема, Алекс Ліссітса, який був Генеральним директором ІМК з 2013 року, з 1 липня 2024 обійняв посаду Голови ради директорів ІМК і буде відповідати за розробку довгострокової стратегії компанії, а також здійснювати контроль за її реалізацією. Натомість Олександра Вержиховського, який був Операційним директором ІМК з 2017 року, призначено на посаду Генерального директора ІМК. Олександр буде здійснювати поточне оперативне управління компанією, а також відповідати за реалізацію як короткострокових, так і довгострокових планів відповідно до стратегії компанії. 

«Хочу подякувати від імені всієї команди Алексу Ліссітсі за беззаперечне лідерство протягом понад 11 років керування компанією і за трансформацію ІМК в еталон ефективного господарювання та ведення агробізнесу в непростих українських реаліях. Мною буде докладено максимум зусиль, аби ці лідерські позиції ІМК вберегти, а здобутки примножити. Впевнений в успіху цієї місії, адже відчуваю підтримку нашої без перебільшення найкращої команди в агросекторі. ІМК під моїм керівництвом продовжуватиме слідувати обраному курсу і зосередить увагу на впровадженні стратегії Smart Green Strategy, започаткованої минулого року. Основна увага буде приділена подальшому посиленню мотивації персоналу, а також продовженню модернізації техніки та технологій для підвищення продуктивності та енергоефективності, зокрема екологічним ініціативам. Додатковий акцент плануємо зробити на посиленні власної експортної логістики», - зазначив Олександр Вержиховський, Генеральний директор ІМК 

21.05.2024
В ІМК завершили весняну посівну 2024. Всього було посіяно соняшнику на площі 24,2 тисяч гектарів та кукурудзи на площі 65,8 тисяч гектарів.

«Цьогорічний посів ярих культур розпочали у планові терміни, 10 квітня, але вже протягом першого тижня посівної кампанії нам довелось зупинитись на 10 днів через несприятливі погодні умови (опади, низькі температури). Повноцінно відновити посів нам вдалось лише наприкінці квітня. Попри це, завдяки наявному парку високошвидкісних сівалок та іншої сучасної техніки, а також злагодженій роботі всієї виробничої команди, ми завершили посівну кампанію-2024 у близькі до оптимальних терміни. На більшості посіяних площ уже отримано дружні сходи. Завдяки високоефективній технології з інтенсивною системою живлення та захисту обґрунтовано сподіваємось на виконання високих планових показників по урожайності», - прокоментував посівну Операційний директор ІМК Олександр Вержиховський.

06.02.2024
В ІМК завершили обмолот кукурудзи

На початку лютого в ІМК завершились жнива кукурудзи. Всього з площі 46,3 тис. га було намолочено 574 тис. тонн, середня урожайність кукурудзи склала рекордні за всі роки господарювання компанії 12,4 т/га, що на 1,3 т/га вище попереднього рекорду, встановленого ще у 2018 році.

«Збиральна кампанія 2023 видалась непростою, в першу чергу через складні погодні умови восени, що і призвело до розтягування строків збирання. Крім того, робота в прикордонних регіонах на Сумщині та Чернігівщині ускладнена через постійні обстріли з боку росії. Дається взнаки і нестача кадрів. Але попри все, нам вдалося отримати рекордну врожайність кукурудзи. Це є наслідком вдалого поєднання кропіткої праці всієї команди, напрацьованої високоефективної технології, а також сприятливих погодних умов протягом сезону вегетації», - зазначив Операційний директор ІМК Олександр Вержиховський.

2023
23.10.2023
ІМК завершила посів озимої пшениці та обмолот соняшнику

На початку жовтня ІМК завершила посів озимої пшениці. Всього під урожай 2024 було посіяно 20,3 тисяч гектарів.

Також наприкінці другої декади жовтня було завершено обмолот соняшнику в компанії. Всього з площі 32,1 тис. га було зібрано 92,7 тис. т з середньою урожайністю 2,9 т/га. При цьому урожайність на землях півночі Чернігівщини, які минулого року не оброблялись через окупацію та подальшу необхідність обстеження на наявність вибухонебезпечних предметів, склала 2,2 т/га, в той час як на решті площ Чернігівщини, Сумщини та Полтавщини урожайність соняшнику становила 3,3 т/га.

 Детальніше

24.08.2023
ІМК завершила обмолот озимої пшениці з черговим рекордом

Цьогоріч озиму пшеницю в ІМК було зібрано з площі 33,3 тис.га, намолочено 236 тис.т зерна, середня врожайність склала рекордні за всю історію господарювання компанії 7,1 т/га. 

«Площа до обмолоту цьогоріч була на понад 80% більшою за традиційну для нашої компанії площу під озиминою, що було спричинено змінами у структурі сівозміни на користь озимого клину замість кукурудзи. Тим не менш, нам вдалось оперативно зібрати весь врожай і отримати чудовий результат, незважаючи на затяжну минулорічну посівну озимої пшениці, а також зменшену кількість використаних добрив», - підсумував Олександр Вержиховський, Операційний директор ІМК.

23.06.2023
ІМК підписала кредитну угоду з ЄБРР

ІМК підписала кредитну угоду з Європейським Банком Реконструкції та Розвитку (ЄБРР) на 10 млн дол. США. Кредитна угода з ЄБРР також передбачає залучення ще 3 млн дол. США від Clean Technology Fund.

Кредитні кошти будуть використані для оновлення парку зерновозів компанії, що допоможе підвищити операційну ефективність і збільшити експортні можливості ІМК.

Завдяки співпраці з ЄБРР буде профінансовано один з проєктів нової стратегії ІМК на 2023-2033 роки – Smart Green Strategy.

Підписання кредитної угоди відбулося 22 червня 2023 року в Лондоні під час Ukraine Recovery Conference, в присутності Першого віцепрем'єр-міністра України - Міністра економіки України Юлії Свириденко та Першого заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Тараса Висоцького.

22.05.2023
ІМК завершила весняну посівну-2023

Всього в п’яти кластерах ІМК на Чернігівщині, Сумщині і Полтавщині було засіяно ярими культурами 78,5 тисяч гектарів, в тому числі  46,3 тис.га кукурудзою і 32,2 тис.га соняшником.

«Через дощові та прохолодні березень і квітень весняна посівна кампанія в ІМК стартувала лише 20 квітня. Проте нам вдалось провести цю посівну в близькі до оптимальних терміни. Цьогоріч площа під ярими культурами в ІМК дещо менша, ніж традиційно, з огляду на майже двократне збільшення посівів озимої пшениці в сівозміні-2023», - зазначив Олександр Вержиховський, Операційний директор ІМК

06.03.2023
В ІМК завершили жнива кукурудзи

На початку березня в усіх кластерах ІМК завершили обмолот кукурудзи. Останніми жнива-2022 завершували на Сумщині. Всього з площі понад 50,2 тисяч гектарів було намолочено понад 532 тисячі тонн зерна із середньою врожайністю 10,6 т/га, що є другим кращим показником врожайності кукурудзи за всю 15-річну історію ІМК.

 Детальніше

12.01.2023
НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ РАЗОМ

Допомога Збройним Силам України та Територіальній обороні у війні з російським окупантом стала для ІМК пріоритетом з перших днів повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну – 24 лютого 2022 року.

Головний офіс ІМК відразу перерахував 10 мільйонів гривень на спецрахунок Нацбанку України, створений для збору коштів на потреби ЗСУ. Ще 5 мільйонів гривень ми переказали благодійному фонду «Повернись живим». 1 мільйон гривень компанія спрямувала на закупівлю продуктів харчування нашим військовим. Для облаштування фортифікаційних споруд у Києві ми придбали 30 000 будівельних мішків, а офісні ноутбуки і смартфони передали на потреби Тероборони міста.

Регіональні підприємства ІМК також відразу приєдналися до боротьби з ворогом. У 2022 році підприємства ІМК з Чернігівщини, Сумщини та Полтавщини передали для потреб Збройних Сил України та Територіальної оборони 37 легкових, вантажних та пасажирських транспортних засобів, 6 дронів, 18 рацій, 11 біноклів, 13 акумуляторних батарей, 25 бронежилетів, 32 польові пічки та 2 генератори. Для облаштування оборонних споруд підприємства ІМК виготовили й доставили 60 металевих протитанкових їжаків і 330 оборонних їжаків-шипів. Також придбали і доставили до місця призначення 120 фундаментних блоків та плит перекриття.

Підприємства ІМК також постійно допомагали нашим захисникам з пальним для техніки та транспорту, передавши 110960 літрів дизеля і бензину.

Тримаймо стрій! Разом до Перемоги! Слава Україні!

2022
03.11.2022
В ІМК завершили обмолот соняшнику

Всього з площі 19,2 тис. га було зібрано понад 65 тис. тонн, урожайність склала близько 3,4 т/га (-3% порівняно з 2021 роком). Зважаючи на складні воєнні умови, в яких проходив цей сезон, отримана врожайність соняшнику є хорошим результатом: на рівні із попередніми рекордними роками.

«Несприятливі погодні умови призвели до запізнілого старту як посіву, так і обмолоту соняшнику цьогоріч. Результатом стало незначне зниження врожайності у порівнянні з попередніми роками. Проте, отриманим врожаєм ми дуже задоволені.  Адже ще напередодні весняної посівної кампанії соняшнику частина наших земель перебувала в зоні активних бойових дій. Зрештою, завдяки звитязі ЗСУ, а також самовідданій праці команди ІМК нам усе вдалося», - підсумував Олександр Вержиховський, Операційний директор ІМК.

01.11.2022
В ІМК завершили посів озимої пшениці

Цьогоріч озиму пшеницю в ІМК було посіяно на площі у майже 33 тисячі гектарів – це на 80% більше за традиційну площу під озиминою в компанії в попередні роки.

Війна змусила ІМК переглянути структуру посіву у 2022 році: площі під кукурудзою були зменшені на користь озимої пшениці, оскільки кукурудза вимагає більших витрат газу та електроенергії на сушіння зерна; також озимою пшеницею восени 2022 року були засіяні площі, на яких не проводилась весняна посівна кампанія, через необхідність розмінування і обстеження цих площ на наявність залишків снарядів.

Проте зі збільшенням площі під озимою пшеницею ІМК пов’язує і позитивні очікування. По-перше, це внесок ІМК у продовольчу безпеку України. По-друге, загалом в Україні у 2022 році площі посіву озимої пшениці суттєво зменшились, що потенційно негативно вплине на пропозицію пшениці на світовому ринку і призведе до зростання цін на неї.

 Детальніше

22.08.2022
Рекорд під час війни

Наприкінці минулого тижня ІМК завершила обмолот озимої пшениці. Зернову було змолочено з площі 18,3 тисяч гектарів, отримано вал збіжжя майже 123 тисячі тонн, із середньою врожайністю 6,7 т/га, що є рекордним показником за всі роки ведення господарської діяльності компанією, та на 18% перевищує урожайність пшениці в ІМК у 2021 році.

 Детальніше

17.05.2022
Посівну в умовах війни завершили

15 травня 2022 року в ІМК завершили без перебільшення найважчу весняну посівну за всю 15-річну історію компанії. Соняшником засіяли 19,2 тис. га, кукурудзою – 50,2 тис. га.

 Детальніше

03.03.2022
Шановна командо ІМК і партнери нашої компанії!

З перших днів підлого вторгнення Російської Федерації на територію України наша компанія надає всебічну допомогу і підтримку в боротьбі з окупантом. ІМК надає всі наявні матеріальні ресурси компанії, котрі необхідні для захисту нашої Батьківщини і народу України. Сотні наших співробітників воюють в лавах Збройних Сил України та Територіальної оборони.

ІМК не буде співпрацювати з жодною компанією, організацією або банком, які співпрацюють або мають будь-які ділові стосунки з компаніями, організаціями або банками з Російської Федерації. Вважаємо такі компанії, організації і банки співучасниками кривавих злочинів, які чинить Російська Федерація по відношенню до України та нашого народу.

Тримаймо стрій! Разом до Перемоги! Слава Україні!

17.02.2022
ІМК: до весняної посівної кампанії 2022 готові

Підходить до завершення підготовка до весняної посівної кампанії на підприємствах ІМК. Вже закуплені 100% насіння, засобів захисту рослин і добрив. Наразі проходять щорічні професійні навчання агрономічної та інженерної служб. Добігають кінця ремонтні роботи парку сільськогосподарської техніки компанії і надходять нові сівалки та трактори.

 Детальніше

2021
16.12.2021
В ІМК завершили збирання кукурудзи

Кукурудзу зібрано з площі понад 68 тисяч гектарів, намолот склав 718 тисяч тонн, середня врожайність становить 10,55 т/га, що на 42% вище середньої врожайності кукурудзи в Україні (7,42 т/га станом на 2 грудня за даними Міністерства аграрної політики та продовольства України) та є другим кращим результатом за всю історію ІМК.

 Детальніше

20.10.2021
В ІМК завершили обмолот соняшнику та осінню посівну кампанію 2021

Соняшник було зібрано з площі 25,7 тисяч гектарів, намолот склав 91 тисячу тонн, урожайність - 3,52 т/га, що є другим кращим показником в історії компанії, та на 52% перевищує середню урожайність соняшнику в Україні цьогоріч (2,31 т/га станом на 18 жовтня 2021 за даними Міністерства аграрної політики та продовольства України).

Також протягом другої половини вересня – першої половини жовтня було здійснено посів озимої пшениці на площі 18,4 тисяч гектарів.

 Детальніше

27.08.2021
ІМК про фінансові результати 6 місяців 2021

Виручка ІМК за перше півріччя 2021 року зросла на 6% до 84,8 млн дол. США порівняно з першим півріччям 2020 року. Чистий прибуток ІМК збільшився на 189% до 77,4 млн дол. США, а EBITDA зросла на 93% до 91,9 млн дол. США завдяки суттєвому зростанню цін на зернові та олійні культури, які вирощує компанія.

 Детальніше

12.08.2021
В ІМК завершили жнива пшениці

Днями компанія завершила обмолот озимої пшениці. Всього зернової було намолочено 122 тис. тонн з площі 21,4 тис. га, середня врожайність склала 5,7 т/га, що на 25% перевищує середню врожайність по цій культурі в Україні (4,55 т/га).

 Детальніше

24.05.2021
ІМК завершила посів ярих культур

Минулого тижня в ІМК завершили весняну посівну 2021. Всього будо посіяно соняшнику на площі 25,8 тисяч гектарів та кукурудзи на площі 68,5 тисяч гектарів

 Детальніше

30.04.2021
ІМК про фінансові результати 2020 року

Виручка ІМК у 2020 році склала 161,4 млн. дол. США (-5% до 2019 року). Незначне скорочення виручки пов’язане з меншим обсягом продажів зернових і олійних через зниження врожаю у 2020 році. 98% виручки отримано в сегменті рослинництва, 1% від молочного тваринництва і 1% від послуг зі зберігання зернових культур. Доля експортної виручки склала 78%.

EBITDA компанії у 2020 році зросла на 83% до 71,8 млн. дол. США, а Чистий прибуток збільшився у понад 4 рази до 31,7 млн. дол. США (7,3 млн. дол. у 2019 році). Основною причиною зростання прибутковості ІМК у 2020 році був значний ріст цін на зернові та олійні культури, які вирощує компанія.

 Детальніше

28.04.2021
Затверджено стратегію ІМК на 2021-2030 роки

27 квітня 2021 Рада Директорів ІМК затвердила стратегію компанії на 2021-2030 роки. Найближче 10-ліття ІМК буде залишатись суто сільськогосподарською компанією, яка займається вирощуванням високоприбуткових, експортно-орієнтованих культур. Компанія буде сфокусована на операційній ефективності і сталому розвитку по відношенню до людей, землі і довкілля. Стратегія компанії передбачає щорічну виплату дивідендів акціонерам ІМК.

2020
07.12.2020
ІМК завершила жнива кукурудзи

На початку грудня в ІМК було завершено обмолот кукурудзи. Всього дану зернову культуру, яка є основною як за площею, так і за валовим намолотом в компанії, було змолочено з 69,2 тисяч гектарів, намолочено 645,5 тисяч тонн, при середній врожайності 9,33 т/га, що на 77% перевищує середній показник врожайності кукурудзи в Україні (згідно з офіційними даними, станом на 30.11.2020 врожайність кукурудзи в середньому по країні становила 5,26 т/га). 

 Детальніше

15.10.2020
В ІМК завершили обмолот соняшнику та посів озимої пшениці

Соняшник було обмолочено з площі 25,8 тисяч гектарів, зібрано понад 90 тисяч тонн, середня врожайність склала 3,5 т/га, що є другим кращим показником за всю історію діяльності компанії, та на 84% перевищує середній показник врожайності соняшника в Україні.

Озиму пшеницю було посіяно на площі 21,4 тисяч гектарів, що відповідає запланованим під посів цієї культури площам, згідно сівозміни, затвердженої по регіональних підприємствах ІМК.

 Детальніше

28.08.2020
ІМК про фінансові результати першого півріччя 2020

Виручка ІМК у першому півріччі 2020 року скоротилась на 17% до 79,8 млн. дол. США, порівняно з аналогічним періодом 2019 року, через зменшення обсягів реалізації зернових та олійних культур на 19%, насамперед кукурудзи як основної вирощуваної культури, що пов’язано з меншим врожаєм. Експортна виручка становила 93% від загальної виручки за звітний період. Через девальвацію гривні у першому півріччі 2020 року, прибутковість ІМК зросла, зокрема EBITDA компанії збільшилась на 13% до 47,6 млн. дол. США. Банківський борг скоротився до 43,0 млн. дол. США станом на 30.06.2020.

 Детальніше

07.08.2020
В ІМК підбили підсумки обмолоту озимої пшениці

Днями на полях ІМК було завершено збирання озимої пшениці. Жнива тривали близько трьох тижнів, зернову було змолочено з площі 21,2 тисяч гектарів, намолочено понад 123 тисячі тонн з середньою врожайністю 5,83 т/га, що на 52% перевищує середній показник врожайності в Україні (за даними Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, станом на 30.07.2020 урожайність пшениці в Україні становила 3,8 т/га).

 Детальніше

21.05.2020
ІМК завершила весняну посівну кампанію

19 травня ІМК завершила весняну посівну кампанію 2020 року. Всього було посіяно 26 тисяч гектарів соняшнику та 69 тисяч гектарів кукурудзи.

 Детальніше

01.05.2020
ІМК про фінансові результати 2019 року

У 2019 році ІМК збільшила виручку на 29% до 169,6 млн. дол. США завдяки зростанню обсягів реалізації зернових та олійних на 31%, оскільки протягом першого півріччя 2019 року компанія продавала рекордний урожай 2018 року. При цьому ціни на кукурудзу у 2019 році залишалися практично на рівні 2018 року (+1% рік до року), ціни на пшеницю зросли на 4%, а ціни на олійні культури (соняшник та сою) зменшилися на 7% та 8% відповідно. 98,5% виручки надійшло від продажу продукції рослинництва, 1% - від молочного тваринництва та 0,5% - від послуг зі зберігання зернових. 80% виручки становили експортні продажі.

 Детальніше

2019
26.11.2019
ІМК успішно завершила жнива-2019

21 листопада 2019 в ІМК завершили обмолот кукурудзи, завершивши таким чином збиральну кампанію сезону-2019. Всього із площі 69,5 тис. га було намолочено 671,5 тис. тонн кукурудзи, урожайність склала 9,7 т/га, що є другим кращим показником за всі роки діяльності компанії після рекордного минулорічного врожаю, та перевищує середній показник врожайності кукурудзи в Україні на 37% (за даними Міністерства аграрної політики та продовольства України, станом на звітну дату, середня урожайність кукурудзи в Україні становила 7,1 т/га).

Детальніше

08.10.2019
В ІМК завершено обмолот олійних культур та посів озимини

Цьогоріч ІМК отримала рекордну урожайність соняшника у 3,7 т/га, що на 60% вище середнього показника урожайності цієї культури в Україні. Соняшник було обмолочено з площі 22,8 тис. га, при намолоті у майже 84 тисячі тонн. Соя була зібрана з площі 10,8 тис. га, урожай склав 28,1 тисяч тонн із середньою урожайністю 2,6 т/га, що на 10% перевищує середню урожайність цієї культури в Україні. Також в ІМК завершено посів озимої пшениці під урожай 2020 року. Всього було посіяно майже 21,1 тис. га озимини.

Детальніше

27.09.2019
ІМК про фінансові результати першого півріччя 2019 року

У першому півріччі 2019 року ІМК вдалося досягти зростання всіх основних фінансових показників, порівняно з аналогічним періодом 2018 року. Виручка компанії зросла на 52% до 96 млн. дол. США завдяки суттєвому зростанню обсягів реалізації кукурудзи рекордного урожаю 2018 року. EBITDA зросла на 22% до 42,3 млн. дол. США, а Чистий прибуток компанії збільшився на 13% до 27,6 млн. дол. США.
Протягом першого півріччя 2019 року ІМК продовжила реалізацію стратегії зі зниження боргу компанії, скоротивши загальний борг до 53,8 млн. дол. США станом на 30 червня 2019, порівняно з 58,8 млн. дол. США на 31 грудня 2018.

Детальніше

06.08.2019
ІМК завершила обмолот озимої пшениці з рекордним урожаєм

Перший день серпня ознаменувався в ІМК завершенням обмолоту озимої пшениці. Пшениця була зібрана з площі 13,1 тисяч гектарів, урожай склав понад 82,3 тисяч тонн, що дало змогу зафіксувати рекордну за всі 12 років господарювання компанії врожайність у 6,3 т/га, що на 11% вище попереднього найкращого показника компанії, і на 55% вище середнього показника в Україні (за даними Міністерства аграрної політики і продовольства України станом на 31 липня 2019 середня врожайність озимої пшениці в Україні склала 4,04 т/га).

Детальніше

28.05.2019
ІМК завершила посів ярих культур

22 травня в ІМК завершили весняну посівну кампанію сезону-2019. Посівні площі під соняшником цьогоріч склали 22,8 тис. га, під соєю – 10,8 тис. га, під кукурудзою – 69,5 тис. га. Також близько 1 тис. га було засіяно кормовими культурами на забезпечення потреб тваринницького комплексу.

Детальніше

01.05.2019
ІМК про фінансові результати 2018 року

У 2018 році ІМК збільшила чистий прибуток на 55% до 27,6 млн. дол. США завдяки отриманню рекордного врожаю зернових та олійних культур у 856 тисяч тонн (+27% до 2017 року) та скороченню фінансових витрат на 17% порівняно з 2017 роком до 5 млн. дол. США на рік. Виручка ІМК у 2018 році склала 131,6 млн. дол. США (+4% до 2017 року), EBITDA зросла на 30% до 50,8 млн. дол. США.

Детальніше

05.03.2019
ІМК підбила операційні підсумки 2018 року

У 2018 році ІМК зібрала рекордний урожай зернових і олійних культур - 856 тисяч тонн у заліку, що на 27% більше врожаю 2017 року. Основним драйвером результату стала рекордна врожайність кукурудзи в 11,1 т/га (+22% до 2017 року і на 44% вище середньої врожайності кукурудзи в Україні в 2018). Кукурудза історично займає більше 50% земельного банку ІМК.

Детальніше

2018
28.12.2018
Акції ІМК включено до індексу sWIG80

Після торгової сесії 21 грудня 2018 акції ІМК включено до індексу sWIG80 на Варшавській фондовій біржі, який об'єднує невеликі компанії з найвищими оборотами акцій і найвищою ринковою вартістю free - float. Варшавська фондова біржа прийняла таке рішення 6 грудня на основі щоквартального перегляду індексів. 27 грудня 2018 відбулася перша торгова сесія з новим складом індексу sWIG80, що включає і акції ІМК.

04.12.2018
ІМК завершила жнива-2018

30 листопада 2018 року ІМК завершила обмолот кукурудзи, поставивши таким чином крапку у зернозбиральній кампанії сезону-2018. Всього із площі 68,4 тис. га було намолочено понад 762 тис. тонн кукурудзи, бункерна урожайність склала 11,1 тонн/га, що є рекордним показником за усі 11 років діяльності компанії, і перевищує попередній найкращий результат в ІМК на 22%, а також середній показник в Україні на 44%.

Детальніше

16.11.2018
ІМК про фінансові результати за 9 місяців 2018 року

За результатами 9 місяців 2018 року ІМК збільшила чистий прибуток на 16% до 32,1 млн. дол. США порівняно з аналогічним періодом 2017 року.

Детальніше

16.10.2018
ІМК завершила обмолот олійних культур

9 жовтня 2018 року в ІМК завершили обмолот сої. Всього із площі понад 10,7 тис. га намолочено 32,2 тис. тонн цієї олійної культури, середня врожайність склала 3 т/га, що на 20% перевищує показник середньої врожайності сої в Україні. Також 29 вересня 2018 року, в компанії було завершено обмолот соняшнику. Цього року в ІМК досягли рекордної врожайності соняшнику у 3,5 т/га, із площі 23,7 тис. га було зібрано майже 82,5 тис. тонн соняшнику. При цьому врожайність соняшнику в ІМК більш ніж у півтора рази перевищила середній показник по Україні.

Детальніше

22.05.2018
ІМК підбила підсумки весняної посівної 2018

20 травня в ІМК було завершено основний посів ярих культур. Цьогоріч  було посіяно 69,5 тис. га кукурудзи, 23,8 тис. га соняшнику, 11 тис. га сої та 900 га кормових культур.

«Кожна посівна не схожа одна на одну. От і в поточному році погодні умови, передусім надмірна зволоженість ґрунту внаслідок значних опадів у вигляді снігу взимку та в березні, змусили нас розпочати весняно-польові роботи на 10 днів пізніше запланованих термінів. При цьому всі роботи, а саме підживлення озимини, внесення мінеральних добрив під ярі культури, закриття вологи та посів були розпочаті фактично одночасно. Але ані люди, ані техніка не підвели. І саме злагоджена робота всіх виробничих ланок, використання високоефективної техніки (в тому числі і придбаної в поточному сезоні), розширення використання передових технологій точного землеробства дали змогу здійснити посів ярих культур в термін, на 15% коротший аніж попереднього року», - підсумував Олександр Вержиховський, Операційний директор ІМК.

30.04.2018
ІМК про фінансові результати 2017 року

Виручка ІМК в 2017 році склала 126,8 млн. дол. США (+2% до 2016 року), в тому числі виручка від рослинництва зросла на 4% до 124,1 млн. дол. США в основному за рахунок зростання цін на зернові та олійні на 2-4%, а виручка від молочного тваринництва скоротилася на 61% до 1,9 млн. дол. США у зв'язку із завершенням проекту по оптимізації молочного тваринництва в компанії. Частка експортної виручки у 2017 році становила 73%.

Детальніше

07.02.2018
ІМК підбила підсумок обмолоту кукурудзи врожаю 2017 року

Днями в ІМК завершено збирання кукурудзи врожаю 2017 року. Незважаючи на непростий сезон, який характеризувався несприятливими погодними умовами, що і стало причиною довготривалого обмолоту, отриманим результатом в компанії більш ніж задоволені, адже із площі понад 67 тисяч га вдалось зібрати майже 610 тисяч тонн зерна, при цьому бункерна врожайність склала 9,1 т/га – показник на рівні рекордного сезону-2016.

Детальніше

2017
17.11.2017
ІМК про фінансові результати 9 місяців 2017 року:

чистий прибуток 27,6 мільйонів доларів, скорочення боргу на 12,9 мільйонів доларів, виплата перших дивідендів - 1,66 мільйонів євро.

Детальніше

11.10.2017
В ІМК завершено збирання олійних культур та посів озимої пшениці

30 вересня в ІМК було завершено обмолот сої, а 8 жовтня звершено збирання соняшника. Урожайність обох культур в ІМК перевищує середню урожайність як по Україні в цілому, так і по окремих регіонах України, де здійснює господарську діяльність компанія.

Детальніше

05.09.2017
Підпишіться на розсилку анонсів тендерів від ІМК

На сайті ІМК з’явилася можливість підписатися на розсилку анонсів тендерів, які оголошені компанією.

Заходьте в розділ «Тендери» нашого сайту, підписуйтесь на анонс тендерів та будьте в курсі можливостей співпраці з однією з найбільших агарних компаній України.

29.08.2017
ІМК анонсувала виплату перших в історії компанії дивідендів

28 серпня 2017 ІМК оприлюднила рішення Ради директорів компанії щодо виплати дивідендів. 27 вересня 2017 року ІМК виплатить перші в історії компанії дивіденди всім своїм інвесторам станом на 20 вересня 2017 року в розмірі 0,05 євро на акцію. Загальна сума виплачених дивідендів становитиме близько 1,66 млн. євро.

29.08.2017
ІМК про фінансові результати першого півріччя 2017

28 серпня ІМК опублікувала фінансовий звіт за перше півріччя 2017 року. Виручка компанії за 6 місяців 2017 зросла на 15% порівняно з аналогічним періодом 2016 року до 62,6 млн. доларів США, переважно за рахунок збільшення обсягів реалізації зернових та олійних. Експортна виручка ІМК становила 92% від загальної виручки компанії за перше півріччя 2017 року.

Детальніше

22.08.2017
ІМК вдало рефінансувала 20 мільйонів доларів кредитів

В рамках стратегії ІМК по скороченню кредитної заборгованості та зниженню вартості кредитних ресурсів, протягом липня-серпня поточного року ІМК здійснила рефінансування кредитів від «Альфа-Банк» (10 млн. дол. США) та «Європейський банк реконструкції та розвитку» (10,1 млн. дол. США). Завдяки проведеному рефінансуванню фінансові витрати ІМК скоротились на 850 тисяч доларів на рік.

Планується, що на кінець 2017 року загальний борг ІМК складатиме близько 65 мільйонів доларів, що на 22% менше порівняно з 2016 роком.

14.08.2017
В ІМК завершено збирання озимої пшениці

9 серпня ІМК завершила збирання озимої пшениці. З площі 13,7 тис. га було зібрано близько 78,1 тис. тонн зернової. Урожайність склала 5,7 т/га в бункерній вазі, що на 19% вище аналогічного показника 2016 року, та є рекордом за всі 11 сезонів вирощування озимої пшениці в ІМК.

«Незважаючи на складні погодні умови як в період посіву озимини восени 2016 року, так і протягом всього періоду вегетації та на стадії наливу зерна, виробничій команді ІМК вдалося отримати достойний результат по озимій пшениці завдяки інтенсифікації технології вирощування, а саме: вибору високопродуктивних сортів іноземної селекції, посиленню системи живлення та системи захисту», - прокоментував результати жнив озимої пшениці Олександр Вержиховський, Операційний директор ІМК.

25.05.2017
«Індустріальна молочна компанія» офіційно змінила назву на «ІМК»

Згідно рішення, прийнятого на позачергових зборах акціонерів компанії, які відбулися 26 квітня 2017 року, «Індустріальна молочна компанія» офіційно змінила назву на «ІМК», щодо чого були внесені відповідні зміни в Статут компанії.

Детальніше

19.05.2017
ІМК завершила посів ярих культур

15 травня в ІМК завершився посів ярих культур. Цього року на полях компанії було посіяно 67,4 тис. га кукурудзи, 24,7 тис. га соняшнику, 11 тис. га сої, 662 га картоплі, 1 тис. га кормових культур.

Детальніше

26.04.2017
ІМК подвоїла чистий прибуток в 2016 році

Згідно фінансового звіту компанії за 2016 рік, опублікованого 25 квітня, Чистий прибуток ІМК за 2016 рік склав 21,8 млн. дол. США (проти 10,5 млн. дол. США за 2015 рік).

Виручка ІМК за 2016 рік склала 124,7 млн. дол. США, а EBITDA 59,0 млн. дол. США, при цьому обидва показники перевищили фінансовий прогноз ІМК на 2016 рік.

Загальний борг компанії на 31.12.2016 склав 83,6 млн. дол. США (проти 104,3 млн. дол. США на 31.12.2015).

23.02.2017
ІМК: операційні підсумки 2016 року

У 2016 році урожай зернових і олійних в ІМК склав 717 тис. т в заліку (+12% проти 2015 року), урожай картоплі - 21 тис. т в заліку (+31% проти 2015 року). Суттєве зростання врожайності практично по всіх культурах. Продажі зернових та олійних – 691 тис. т, 80% об’єму продажів було експортовано.

Детальніше

06.02.2017
Олександр Вержиховський призначений операційним директором ІМК

З 1 лютого 2017 операційним директором ІМК призначено Олександра Вержиховського. До цього О.Вержиховський два роки керував одним із регіональних підприємств ІМК, до складу якого входить сільськогосподарське підприємство з 20,5 тис. га землі в обробітку  та потужностями зі зберігання зернових у 160 тис. тонн.

Перед тим координував проект із залученням зовнішніх консультантів по оптимізації бізнес-процесів, кадрової структури та системи мотивації ІМК.

«Необхідність введення посади операційного директора назріла давно, але до певного моменту мені як генеральному директору доводилось тримати під власним контролем операційну діяльність компанії, поєднуючи функції генерального та операційного директора. Зараз же можу сказати, що компанія впевнено реалізує намічену стратегію розвитку, демонструє прекрасну динаміку, що дає мені змогу зосередити більше уваги на горизонтальному та вертикальному рості компанії, пошуку та впровадженні нових проектів та напрямків для ІМК, залученні додаткових інвестицій», - зазначив Алекс Ліссітса, Генеральний директор ІМК.

До сфери відповідальності новопризначеного операційного директора ІМК увійде управління операційною діяльністю холдингу на всьому виробничому ланцюгу, починаючи із вирощування ключових культур, їх доробки і зберігання, виробничої логістики, а також виробництва продукції тваринництва.

2016
21.12.2016
ІМК: погашення облігацій серії E

20 грудня 2016 року ТОВ «БУРАТ-АГРО», яким володіє Industrial Milk Company S.A., погасило вчасно та повному обсязі облігації серії Е на загальну суму 115 203 400,00 грн. (еквівалент 4,36 млн. дол. США), використовуючи власні кошти компанії.

18.11.2016
ІМК про фінансові результати 9 місяців 2016

Виручка ІМК за 9 місяців 2016 року склала 80,3 млн. дол. США, показник EBITDA дорівнював 56,3 млн. дол. США, а Чистий прибуток склав 16,7 млн. дол. США.

ІМК підтвердила свій фінансовий прогноз на 2016 рік: виручка - 122 млн. дол. США, EBITDA - 55 млн. дол. США, загальний борг на кінець 2016 року - 100 млн. дол. США + / - 3 млн. дол.

31.10.2016
Алекс Ліссітса, Генеральний директор ІМК, №1 серед найефективніших ТОП-менеджерів агарної галузі України згідно рейтингу від журналу Landlord

Рейтинг був сформований на основі експертної оцінки. Експертами, які оцінювали учасників рейтингу, були компанії, що спеціалізуються на пошуку та оцінці керівників вищої ланки: TalentAdvisors, Pedersen&Partners, WePartners, інвестиційна компанія DragonCapital, банк CreditAgricole, аудиторська компанія KrestonGCG, агентство PR-Service, юридична компанія Alexandrov&Partners, консалтингові агентства ААА та «УкрАгроКонсалт».

Учасниками рейтингу були ТОП-менеджери найбільших агарних та харчових компаній, в тому числі транснаціональних корпорацій, що працюють в Україні.

Експерти оцінювали ТОП-менеджерів за 10 бальною шкалою за трьома критеріями: 1. Репутація (значимість та затребуваність на ринку, довіра з боку партнерів); 2. Прозорість (готовність до спілкування зі ЗМІ, якість інформації, що розповсюджується); 3. Ефективність бізнесу (оцінка результатів діяльності компанії, ефективності інновацій і т.п.). В даному рейтингу також було проаналізовано медіа-активність учасників, наведено статистику їх згадувань у ЗМІ.

В результаті, серед 22 фіналістів рейтингу, Генеральний директор ІМК Алекс Ліссітса посів перше місце. Вітаємо!!!

Дивись рейтинг за посиланням:

http://landlord.ua/dirijeri-izmeneniy-reyting-samyih-effektivnyih-top-menedzherov-agrarnoy-otrasli/

26.10.2016
ІМК завершила посів озимої пшениці

Цього року пшениця була посіяна на площі 13,7 тисяч га. Близько 70% площ під озимою пшеницею було засіяно високопродуктивними сортами пшениці іноземної селекції, а використання найсучасніших сівалок Horsch Pronto дозволило якісно провести посів.

Детальніше

24.10.2016
ІМК зібрала рекордний врожай сої

21 жовтня ІМК завершила збирання олійних культур - соняшника та сої. Врожайність обох культур перевищила результати минулого року та планові показники на 2016 рік.

Детальніше

17.10.2016
ІМК ввела в експлуатацію два нових силоси для зберігання зерна на Вирівському ХПП

В рамках реалізації стратегії ІМК з модернізації потужностей зі зберігання зернових та олійних культур, у жовтні 2016 року на Вирівському ХПП (Сумський кластер ІМК) введено в експлуатацію два нових силоси для зберігання зерна, загальною ємкістю 15 тисяч тонн.

Детальніше

01.09.2016
ІМК започаткувала співпрацю з Березоворудським технікумом Полтавської державної аграрної академії

1 вересня представники ІМК завітали до Березоворудського технікуму Полтавської державної аграрної академії, щоб привітати студентів та викладачів з початком навчального року та офіційно оголосити про початок співпраці між ІМК і цими навчальними закладами, презентувавши найближчі плани співробітництва на 2016 рік.

Детальніше

26.08.2016
ІМК про фінансові результати першого півріччя 2016

Виручка ІМК за звітний період склала 54,4 млн. дол. США. При цьому 94% продажів в першому півріччі 2016 прийшлося на кукурудзу врожаю 2015 року. Експортна виручка склала 90% від загальної виручки ІМК за звітний період. Показник EBITDA групи ІМК за перше півріччя 2016 дорівнював 49,6 млн. дол. США, а Чистий прибуток склав 18,8 млн. дол. США.

Детальніше

11.08.2016
ІМК завершила збирання озимої пшениці

9 серпня ІМК завершила збирання озимої пшениці. Пшеницю було зібрано з площі у 15,4 тисяч гектарів, урожайність склала 4,8 т/га у бункерній вазі.

Детальніше

25.07.2016
Запрошуємо на День Поля 28 липня у Чернігові!

Запрошуємо на День Поля, що відбудеться 28 липня 2016 року на базі господарства ТОВ "Чернігівська Індустріальна Молочна компанія" за адресою : Чернігівська область, Чернігівський район, с. Роїще.

На вас чекає демонстрація техніки KUHN (зелена лінія, плуги, кормозмішувачі, диско-лапові агрегати та борони), а також техніка New Holland в роботі. 

Детальніше

14.07.2016
ІМК-fest

10 липня 2016 року Чернігівським кластером групи компаній ІМК було проведено перший ІМК-fest в місті Чернігів.

Детальніше

06.07.2016
ІМК отримала кредит на суму 20 мільйонів доларів США від ЄБРР

6 липня відбулося урочисте підписання кредитної угоди між ІМК та Європейським банком реконструкції і розвитку (ЄБРР). Згідно угоди ЄБРР надав ІМК кредит на суму 20 мільйонів доларів США на поповнення оборотного капіталу компанії для здійснення операційної діяльності в рослинництві та молочному тваринництві.

Детальніше

15.06.2016
ІМК затвердила Стратегію з Охорони Праці, Здоров’я та Навколишнього Середовища на 2016-2020 роки

Спираючись на досвід провідних світових компаній, в 2016 році ІМК розпочала формування системи управління Охороною Праці та Навколишнього Середовища (ОП і НС). У Центральному Офісі ІМК був сформований відділ з ОП і НС, покликаний сприяти вищому керівництву ІМК в розробці і реалізації стратегії компанії в даних напрямках.

«Філософія ІМК в питаннях Охорони Праці та Навколишнього Середовища полягає в тому, щоб не обмежуватися дотриманням вимог законодавства, а значно підвищувати загальну культуру безпеки на виробництві, створюючи додаткові механізми забезпечення надійності нашого бізнесу», - сказав Алекс Ліссітса, Генеральний директор ІМК.

10 червня 2016 в ІМК була затверджена 5-річна Стратегія компанії з Охорони Праці, Здоров'я і Навколишнього Середовища на 2016-2020 роки, яка визначає пріоритетні напрямки розвитку компанії в даній області.

«ІМК приділяє увагу всім аспектам безпеки на виробництві, в тому числі і стану обладнання. Однак на перше місце ми ставимо зміну ставлення кожного працівника до власної безпеки та безпеки оточуючих. Компанія продовжить інвестувати фінансові та людські ресурси, щоб досягти значного покращення системи безпеки. Зацікавленість вищого керівництва у цих питаннях і компетентність менеджерів вважаємо нашою перевагою і запорукою успіху», - зазначив Максим Пугач, Начальник відділу Охорони Праці і Навколишнього Середовища ІМК.

13.06.2016
ІМК увійшла в трійку лідерів рейтингу по якості Корпоративного Управління

3 червня 2016 ІМК прийняла участь у III Міжнародному форумі корпоративних секретарів. Організаторами заходу були Професійна асоціація корпоративного управління (ПАКУ) та Міжнародна фінансова корпорація (IFC), з якими ІМК активно співпрацює протягом останніх років.

На форумі ІМК представляла Ольга Ніколенко, Головний юрисконсульт ІМК, індивідуальний член Професійної асоціації корпоративного управління та сертифікований Корпоративний секретар.

Під час форуму були представлені результати дослідження рейтингового агентства IBI rating agency (національне уповноважене рейтингове агентство) - «Рейтинг корпоративного управління в компаніях реального сектору», згідно якого ІМК увійшла в трійку лідерів рейтингу по якості корпоративного управління. За даними IBI raiting, ІМК отримала рейтинг cgA(pi) 98% відповідності, що згідно характеристик рейтингової шкали означає, що ІМК має зразковий рівень корпоративного управління.

 

24.05.2016
ІМК завершила весняну посівну кампанію

12 травня ІМК завершила весняну посівну кампанію. Було посіяно понад 71 тис. га кукурудзи, близько 25 тис. га соняшнику, 6,4 тис. га сої та 634 га картоплі. Також близько 5 тис. га було відведено під кормові культури.

Детальніше

20.05.2016
ІМК розпочала дострокове погашення кредиту Промінвестбанку

Протягом останніх трьох років ІМК сфокусована на реалізації своєї стратегії щодо зниження загального боргу компанії. Тільки за перший квартал 2016 ІМК зменшила загальний борг на 8,3 млн. дол. США, а в цілому за 2014-2016 роки ІМК продемонструвала суттєвий прогрес в реалізації даної стратегії, скоротивши загальний борг компанії на 49,5 млн. дол. США.

При цьому особливу увагу ІМК приділяє оптимізації та зниженню фінансових витрат. З цією метою 19 травня 2016 два підприємства (ТОВ «Бурат-Агро» і ТОВ «Чернігівська індустріальна молочна компанія»), що входять в групу компаній ІМК, почали дострокове погашення кредитів Промінвестбанку (загальна сума кредитів складає 17,9 млн. дол. США, з терміном погашення 30 червня 2016).

19.05.2016
ІМК оголошує тендер на надання аудиторських послуг для компанії

13 травня 2016 року Радою директорів Індустріальної Молочної Компанії (ІМК) було прийнято рішення провести тендер на надання аудиторських послуг для компанії.

Вирішальними критеріями при прийнятті рішення будуть вартість послуг аудитора та досвід роботи з аграрними компаніями.

Серед основних кандидатів, пропозиції від яких очікує розглянути ІМК: Ernst &Young, KPMG, Deloitte, PwC, BDO та Baker Tilly.

ІМК планує залучити переможця тендера для надання послуг з аудиту результатів компанії за фінансовий рік, що завершиться 31 грудня 2016 року.

18.05.2016
Каміл Гаворескі ввійде в склад Ради директорів ІМК

Відомий фондовий менеджер приєднається до команди ІМК. З 1 червня Каміл Гаворескі обійме посаду Невиконавчого директора компанії. В рамках своїх обов’язків він буде консультувати компанію в напрямку зв’язків з інвесторами і управляти Комітетом з винагороди.  

Детальніше

13.05.2016
ІМК про результати першого кварталу 2016 року

«Операційні і фінансові результати ІМК в першому кварталі 2016 року повністю відповідають планам і бюджету компанії. У лютому 2016 ми презентували оновлену стратегію ІМК до 2020 року і плани на поточний рік, на даний момент ми чітко і планомірно реалізовуємо визначену стратегію», - сказав Алекс Ліссітса, Генеральний директор ІМК

 

Детальніше

15.04.2016
ІМК про фінансові результати 2015 року

ІМК виконала свій фінансовий прогноз на 2015 рік по Виручці і EBITDA (Виручка на рівні 2014 року і зростання EBITDA до 10%). Згідно з опублікованою консолідованою фінансовою звітністю ІМК за 2015 Виручка склала $140,4 млн. (+2% в порівнянні з 2014 роком), EBITDA склала $66,5 млн. (+16% в порівнянні з 2014 роком).

Детальніше

31.03.2016
ІМК купила нові трактори Fendt

25 березня на базі Носівського кластера ІМК, в місті Носівка, компанія «Цеппелін Україна» урочисто передала ІМК 6 тракторів Fendt 936 Vario в комплектації Power +.У цій комплектації трактори Fendt 936 Vario включають нову універсальну систему точного землеробства VarioGuide Trimble RTK, з можливістю роботи на поле в діапазоні точності від ± 30 см до ± 2 см.

В останні роки ІМК активно оновлює і розширює свій парк сільськогосподарської техніки. За словами Владислава Лавріненка, Директора з виробництва ІМК, під час купівлі нових тракторів вибір був зроблений на користь Fendt, завдяки оптимальному співвідношенню якості, надійності і ціни цих тракторів. Крім того, запропоноване вигідне фінансування і сервісне обслуговування від Цеппелін також сприяли прийняттю даного рішення.

18.03.2016
ІМК придбала нові обприскувачі John Deere

В рамках проекту по оновленню своєї сільськогосподарської техніки, ІМК придбала 6 сучасних самохідних обприскувачів John Deere. 16 березня 2016 на базі Київського філіалу ТОВ «Агротек» відбулася урочиста церемонія передачі техніки.

В процесі вибору обприскувачів ІМК проводила тест-драйв, в якому брали участь 7 виробників.

За словами директора з виробництва ІМК, Владислава Лавріненко, на вибір обприскувачів саме John Deere вплинула висока якість внесення препаратів, яка забезпечується покращеною конструкцією і стабілізацією штанги обприскувачів, а також економія коштів, яка досягається за рахунок більшого бака для робочого розчину, можливості відключення секцій на розворотах, для того щоб не навантажувати рослини вдруге, а також можливості застосовувати елементи точного землеробства.

Нові обприскувачі будуть використані у всіх кластерах ІМК.

«Швидкість внесення препаратів, яку забезпечують нові самохідні обприскувачі, дозволить нам проводити технологічні операції в оптимальні терміни, що буде також позитивно позначатися на врожайності культур», - додав Владислав Лавріненко, Директор з виробництва ІМК.

16.02.2016
ІМК підвела операційні підсумки 2015 року

Продажі компанії в сегменті рослинництва в 2015 році зросли на 18% до 763 тисяч тонн. Понад 82% обсягу продажів в сегменті рослинництва (629 тис. тонн) було експортовано (+22% у порівнянні з 2014 роком).

У 2015 році виробництво зернових і олійних в ІМК склало близько 638 тисяч тонн, виробництво молока на фермах ІМК склало 19,2 тисяч тонн. Середні надої в ІМК виросли на 2%, в порівнянні з 2014 роком, до 5,5 тонни на фуражну корову.

Детальніше

2015
21.12.2015
Оголошено результати Конкурсу наукових розробок у галузі картоплярства
16.12.2015
ІМК завершила збирання кукурудзи

14 грудня ІМК завершила збирання кукурудзи.

Бункерна врожайність кукурудзи склала 7,3 т/га, що на 28% перевищує середній показник в Україні (за інформацією Міністерства Аграрної політики та продовольства України станом на 14 грудня 2015 середня врожайність кукурудзи в Україні склала 5,68 т/га на 99% площі збирання). 

Детальніше

09.12.2015
ІМК: достроковий викуп облігацій серії D

8 грудня 2015 року ТОВ «БУРАТ- АГРО», яким володіє Industrial Milk Company S.A., викупило достроково та в повному обсязі облігації серії D на загальну суму 117 753 000,00 грн. (еквівалент 5,02 млн. дол. США), використовуючи власні кошти компанії.

 

25.11.2015
ІМК виплатила купонний дохід за облігаціями

Агрохолдинг ІМК інформує про повну та своєчасну виплату  четвертого  купонного платежу за облігаціями серій D та E, проведену 25 листопада 2015 року в наступному обсязі:

Загальний платіж: 7 390 600,00 грн. (еквівалентно 308,1  тис. USD).

Процентна ставка за облігаціями (%): 13,25

Термін виплати по облігаціям серії D: 21.12.2015

Термін виплати по облігаціям cерії E: 19.12.2016

13.11.2015
ІМК про результати 9 місяців 2015 року

За результатами 9 місяців 2015 року ІМК вдалося досягти зростання всіх основних фінансових показників у порівнянні з аналогічним періодом 2014 року.

Виручка за 9 місяців 2015 року склала 100,2 млн. дол. США (+2% рік до року), Валовий прибуток – 67,6 млн. дол. США (+11% рік до року), EBITDA – 56,9 млн. дол. США (+3% рік до року), Операційний прибуток - 52,1 млн. дол. США (+12% рік до року), Чистий прибуток - 20,1 млн. дол. США (чистий збиток 14,3 млн. дол. США за 9 місяців 2014 року).

Детальніше

13.10.2015
ІМК завершила посів озимої пшениці

Минулого тижня ІМК завершила посів озимої пшениці. Цього року озиму пшеницю було посіяно на площі 15,5 тисяч гектарів (+28% до 2014 року).

Детальніше

08.10.2015
ІМК завершила збирання соняшника та сої

6 жовтня ІМК завершила збирання олійних культур: соняшника та сої. Отримані результати перевищили показники попереднього року та планові очікування ІМК на 2015 рік. Бункерна врожайність соняшнику у 2015 році становить 2,82 т/га, сої – 2,56 т/га.

Детальніше

02.10.2015
Реєстрацію на «Конкурс наукових розробок в галузі картоплярства» завершено

Студенти з 14 аграрних вищих навчальних закладів України зареєструвалися на участь у конкурсі.

Журі конкурсу з нетерпінням чекає на роботи учасників та бажає всім учасникам натхнення!

Детальніше

07.09.2015
ІМК оголосила «Конкурс наукових розробок в галузі картоплярства»

На початку вересня ІМК оголосила про старт «Конкурсу наукових розробок в галузі картоплярства» серед студентів, випускників та аспірантів агрономічного та технічного напрямків. Ідею проведення конкурсу підтримали провідні міжнародні компанії Bayer, BASF, Solana, Agrico, які виступили партнерами цього заходу.

Детальніше

28.08.2015
ІМК про результати 6 місяців 2015 року
 • Повернення до чистого прибутку - 27,0 млн. дол. США
 • Суттєвий грошовий потік від операційної діяльності - 20,2 млн. дол. США
 • Зниження боргу на 18,7 млн. дол. США за І півріччя 2015 року

Детальніше

26.08.2015
ІМК виплатила купонний дохід за облігаціями

Агрохолдинг ІМК інформує про повну та своєчасну виплату  третього  купонного платежу за облігаціями серій D та E, проведену 26 серпня 2015 року в наступному обсязі:

Загальний платіж: 6 788 600,00 грн. (еквівалентно 308,1  тис. USD).

Процентна ставка за облігаціями (%): 13,25

Термін виплати по облігаціям серії D: 21.12.2015

Термін виплати по облігаціям cерії E: 19.12.2016

12.08.2015
ІМК завершила збирання озимої пшениці

6 серпня ІМК завершила збирання озимої пшениці. Врожай пшениці було зібрано з площі у понад 12 тисяч гектарів, врожайність склала 5,03 т/га у бункерній вазі, що на 30% вище, ніж в середньому в Україні.

Детальніше

03.08.2015
ІМК експортувала понад 600 тисяч тонн зернових та олійних в 2014/15 МР

У 2014/15 маркетинговому році ІМК реалізувала понад 705 тис. тонн зернових і олійних. При цьому близько 85% цього обсягу (понад 600 тис. тонн) було експортовано.

Детальніше

21.07.2015
ІМК скоротила борг на 18,7 млн. дол. США в першому півріччі 2015

Дотримуючись заявленого плану на 2015 рік, протягом 1-го півріччя 2015 ІМК скоротила борг на 15% зі 127,4 млн. дол. США станом на 31 грудня 2014 до 108,7 млн. дол. США станом на 30 червня 2015.

Детальніше

30.06.2015
ІМК започаткувала програму стажування студентів «Старт з ІМК»

У 2015 році ІМК започаткувала програму стажування для студентів «Старт з ІМК», які навчаються за спеціальностями «агрономія» і «механізація сільського господарства».

Цього року для стажування в сільськогосподарських підприємствах ІМК будуть запрошені до 20 студентів-аграрників. Крім того, троє практикантів будуть проходити стажування в елеваторному бізнесі ІМК.

Детальніше

24.06.2015
Київський офіс ІМК змінює адресу розташування

25-26 червня ми переїжджаємо в новий офіс за адресою: Київ, Червонозоряний проспект, 119.

У зв'язку з переїздом, 25-26 червня не буде працювати корпоративна електронна пошта співробітників Київського офісу компанії.

З 29 червня ми знову на зв'язку по електронній пошті. Стаціонарні телефонні номери нового Київського офісу компанії будуть повідомлені пізніше.

27.05.2015
ІМК виплатила купонний дохід за облігаціями

Агрохолдинг ІМК інформує про повну та своєчасну виплату  другого  купонного платежу за облігаціями серій D та E, проведену 27 травня 2015 року в наступному обсязі:

Загальний платіж: 6 420 400,00 грн (еквівалентно 308,1  тис. USD).

Процентна ставка за облігаціями (%): 13,25

Термін виплати по облігаціям серії D: 21.12.2015

Термін виплати по облігаціям cерії E: 19.12.2016

26.05.2015
ІМК завершила посівну кампанію ярих культур

24 травня ІМК завершила посівну кампанію ярих культур. У ході весняної посівної кампанії було посіяно 74,6 тис. га кукурудзи (55% земельного банку компанії), 24,5 тис. га соняшнику (18% земельного банку компанії), 6,2 тис. га сої (5% земельного банку компанії) і висаджено картоплю на площі в 591 га (0,4% земельного банку компанії).

Детальніше

15.05.2015
ІМК про результати 1 кварталу 2015: зростання прибутку

Валовий прибуток ІМК у першому кварталі 2015 року виріс на 30%, порівняно з аналогічним періодом 2014 року, до 13,9 млн. дол. США, операційний прибуток виріс на 38% до 7,9 млн. дол. США, а показник EBITDA виріс на 5% до 9,8 млн. дол. США.

Детальніше

17.04.2015
ІМК: про результати 2014

Компанія виконала свій оновлений фінансовий прогноз на 2014 рік, досягнувши зростання виручки на 20% порівняно з 2013 роком до 138,3 млн. дол. США і зростання EBITDA на 16% порівняно з 2013 роком до 57,4 млн. дол. США.

Детальніше

15.04.2015
ІМК: старт посівної кампанії ярих культур

9 квітня в ІМК стартувала посівна кампанія ярих культур. Протягом весняної посівної кампанії планується посіяти соняшник, сою, кукурудзу і висадити картоплю, а також посіяти кормові культури для молочного тваринництва компанії.

Детальніше

 

25.02.2015
ІМК виплатила купонний дохід за облігаціями

Агрохолдинг ІМК інформує про повну та своєчасну виплату  першого  купонного платежу за облігаціями серій D та E, проведену 25 лютого 2015 року в наступному обсязі:

Загальний платіж: 8 734 600,00 грн (еквівалентно 308,1  тис. USD).

Процентна ставка за облігаціями (%): 13,25

Термін виплати по облігаціям серії D: 21.12.2015

Термін виплати по облігаціям cерії E: 19.12.2016

09.02.2015
ІМК підвела операційні підсумки 2014

У 2014 році ІМК збільшила виробництво зернових та олійних на 27% до 706 тис. тонн, завдяки зростанню земельного банку в обробітку і зростанню врожайності по основних культурах.

Продажі компанії в сегменті рослинництва в 2014 році зросли на 72% до 648,7 тис. тонн. Переважно, збільшення продажів відбулося за рахунок зростання продажів основної культури ІМК - кукурудзи. Зокрема, продажі кукурудзи зросли в 2,5 рази до 505,6 тис. тонн.

Виробництво молока на фермах ІМК в 2014 році склало 22,5 тис. тонн, що на 5% нижче, ніж у 2013 році. Незначне зменшення обсягів виробництва молока пов'язане з реалізацією проекту з оптимізації поголів'я молочного стада і вибраковуванням найменш продуктивних тварин (12% поголів'я корів було вибракувано). В результаті проведеної оптимізації, середні надої в ІМК зросли на 2%, порівняно з 2013 роком, до 5,4 тонни на фуражну корову.

Продажі молока в 2014 році незначно скоротилися (-3% до 2013 року) до 21,7 тис. тонн, що стало наслідком скорочення виробництва молока.

2014
22.12.2014
ІМК стала одним з переможців конкурсу від компанії Монсанто

ТОВ «Чернігівська індустріальна молочна компанія», що входить до складу ІМК, стала одним з переможців конкурсу від компанії Монсанто на найбільшу врожайність гібридів кукурудзи ДЕКАЛБ, насіння яких вирощено і вироблено в Україні.

Урожайність кукурудзи при вологості 14% склала 13 т/га.

Фахівці ІМК запрошені компанією Монсанто до Франції, де вони зможуть відвідати завод з виробництва батьківських ліній гібридів ДЕКАЛБ та лабораторію, що проводить перевірку відповідності насіння, вирощеного в Україні, стандартам компанії Монсанто.

19.12.2014
ІМК: розміщення облігацій серій D та E, викуп облігацій серій B та С

Слідуючи рішенню, оприлюдненому у жовтні 2014 року, дочірнє підприємство Industrial Milk Company S.A. - ТОВ «БУРАТ-АГРО», розмістило облігації на суму 140 млн. грн. (еквівалент 9,33 млн. дол. США) з наступними деталями:

Детальніше

03.12.2014
ІМК завершила збирання кукурудзи

27 листопада ІМК завершила збирання своєї основної культури - кукурудзи.

Кукурудза була зібрана з площі у 82,7 тисяч гектарів (60% земельного банку ІМК), врожайність кукурудзи склала 8,1 т/га в бункерній вазі, що на 37% вище за середню врожайність кукурудзи в Україні.

Детальніше

24.11.2014
ІМК виплатила купонний дохід за облігаціями

Агрохолдинг ІМК інформує про повну та своєчасну виплату  четвертого  купонного платежу за облігаціями серій B та C, проведену 20 листопада 2014 року в наступному обсязі:

 • Загальний платіж: 7 460 312,25 грн (еквівалентно 488,9  тис. USD).
 • Процентна ставка за облігаціями (%): 14,0
 • Термін виплати по облігаціям серії B: 25.12.2014
 • Термін виплати по облігаціям cерії C: 24.12.2015
21.11.2014
На полях ІМК встановлено світовий рекорд з внесення органічних добрив

31 липня - 1 серпня 2014 року компанія "Brochard Constructeur" разом зі своїм українським партнером, ТОВ "Альфаагро", встановила світовий рекорд з внесення органічних добрив, використавши для цього найпотужніший трактор серії Т9 від компанії "New Holland Agriculture".

Рекорд було встановлено на 300 гектарах сільськогосподарських угідь ІМК в с. Великий Зліїв Чернігівської області.

Було внесено 4217 тонн гною на площі 221,80 га за 24 години.

Арбітр від компанії "GUINNESS WORLD RECORDS", Єва Норроу з Великобританії, офіційно зафіксувала встановлений рекорд.

Детальніше

Переглянути відео

Сертифікат

21.11.2014
Альфа-Банк Україна надав кредит ІМК в рамках програми Міжнародного банку реконструкції та розвитку

Альфа-Банк Україна надав кредит в сумі 10 млн. доларів США ПАТ "МЛИБОР", яке входить до ІМК, в рамках програми Міжнародного банку реконструкції та розвитку (МБРР, установа Світового банку), спрямованої на розвиток експорту.

Залучений кредит буде спрямований на рефінансування поточного боргу ІМК. «Отримання кредиту в рамках програми МБРР за допомогою Альфа-Банку дозволяє ІМК знизити вартість кредитних ресурсів і продовжити термін дії позики. Завдання скорочення і рефінансування боргу є пріоритетними для ІМК в поточному та наступному роках ", - зазначив Алекс Ліссітса, Генеральний директор ІМК.

14.11.2014
ІМК: про результати 9 місяців 2014

За 9 місяців 2014 року ІМК вдалося досягти суттєвого зростання основних фінансових і операційних показників порівняно з аналогічним періодом минулого року, незважаючи на складні політичні та економічні умови, що склалися в Україні в 2014 році.

Виручка компанії збільшилася на 35% до 98,0 млн. дол. США. Зростання EBITDA склало 7% до 55,3 млн. дол. США. Чистий грошовий потік від операційної діяльності склав 11,5 млн. дол. США.

Детальніше

04.11.2014
Допомога співробітникам ІМК, що були мобілізовані до лав Збройних Сил України протягом здійснення АТО

З нагоди Дня працівника сільського господарства України, що буде відзначатися 16 листопада 2014 року, ІМК прийняла рішення надати матеріальну допомогу своїм співробітникам, що були мобілізовані до лав Збройних Сил України протягом здійснення Антитерористичної операції на Донбасі.

Допомога буде надана 30 співробітникам у сумі 1000 гривень на одну особу.

Щиро дякуємо нашим співробітникам, які зараз захищають нашу Батьківщину та народ України, за їх мужність, честь та гідність! Чекаємо на ваше повернення до нашого дружнього колективу!

15.10.2014
ІМК прийняла рішення розмістити облігації на суму 140 млн грн

Рада директорів Industrial Milk Company S.A., далі Компанія, прийняла рішення розмістити облігації дочірнього підприємства Компанії - ТОВ «БУРАТ-АГРО», на суму 140 млн. грн. (еквівалент 9,5 млн. дол. США) з наступними деталями:

- серія D - 75 млн. грн., термін погашення - грудень 2015

- серія E - 65 млн. грн., термін погашення - грудень 2016 

Детальніше

08.10.2014
ІМК завершила посів озимої пшениці у 2014 році

7 жовтня ІМК завершила посівну кампанію озимої пшениці.

Озиму пшеницю було посіяно на площі у 11,9 тис. га, що на 40% більше порівняно з 2013 роком (8,5 тис. га у 2013 році).

Посів пшениці було проведено в оптимальні агротехнологічні строки, з дотриманням всіх необхідних технологічних етапів та з застосуванням насіння, добрив та засобів захисту рослин високої якості.

Детальніше

30.09.2014
ІМК завершила збирання соняшника

29 вересня ІМК завершила збирання соняшника. Це друга за площею культура в структурі посівів ІМК (14% земельного банку). Соняшник був зібраний з площі 18,7 тис. га. Урожайність склала 2,57 т/га, що відповідає плановому показнику.

Детальніше

28.08.2014
ІМК: про результати першого півріччя 2014

У першому півріччі 2014 ІМК показала істотне зростання основних фінансових і операційних показників порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Виручка компанії виросла на 55% до 82,4 млн. дол. США. Зростання EBITDA склало 13% до 58,2 млн. дол. США.

Чистий прибуток компанії склав 0,102 млн. дол. США (41,1 млн. дол. США за аналогічний період 2013 року). Чистий грошовий потік від операційної діяльності склав 10,6 млн. дол. США.

Детальніше

04.08.2014
ІМК: хороший старт сезону зернових

31 липня ІМК завершила збирання озимої пшениці. Пшениця була зібрана з площі 8,5 тисяч гектарів. Середня врожайність в бункерній вазі (до очистки та сушки) склала 5,2 т/га.

Детальніше

24.07.2014
ІМК: 55% озимої пшениці зібрано, врожайність відповідає плану

4 липня ІМК почала збирання озимої пшениці. Станом на 22 липня зібрано 55% площі під пшеницею. Врожайність на зібраній площі склала 5,09 т/га, що відповідає плану по врожайності пшениці в ІМК на 2014 рік.

При цьому, як і в попередні роки, врожайність в ІМК вище середньої врожайності по Україні. На даний момент результат ІМК перевищує середній показник по Україні на 45%. За даними Міністерства Аграрної політики та продовольства України середня врожайність озимої пшениці в Україні станом на 22 липня склала 3,49 т/га.

03.07.2014
ІМК офіційно відкрила новий елеватор в Сумському кластері

23 червня 2014 року відбулося офіційне відкриття нового елеватора, який ІМК збудувала на території одного з своїх існуючих елеваторів в Сумському кластері (ПАТ « Вирівське ХПП»).

Потужність елеватора становить 25 тисяч тонн одночасного зберігання. На елеваторі використано сучасне обладнання канадських, французьких, аргентинських та американських виробників. Автоматична система управління елеватором побудована на базі обладнання Siemens, Німеччина. Потужність сушарки зерна становить 2000 тонн на добу. Елеватор має всю необхідну інфраструктуру для прийому та відвантаження зерна автотранспортом та залізницею.

Детальніше

26.06.2014
ІМК погасила облігації серії А, сплативши їх номінальну вартість та купонний дохід

Агрохолдинг ІМК інформує про повну та своєчасну сплату номінальної вартості облігацій серії А та восьмого  купонного платежу за облігаціями серії А, проведену 25 червня 2014 року в наступному обсязі:

 • загальний платіж: 93 006 762,89 грн (еквівалентно 7 827,6  тис. USD).

11.06.2014
ІМК нагороджена за кращу комунікацію зі ЗМІ

ІМК стала лауреатом конкурсу WSE IR Leader 2013 в категорії «Краща комунікація з фінансовими ЗМІ» серед іноземних емітентів Варшавської Фондової Біржі.

Детальніше

15.05.2014
ІМК: про результати першого кварталу 2014

У першому кварталі 2014 ІМК показала зростання основних фінансових і операційних показників порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Виручка компанії виросла на 13% до 39,9 млн. дол. США. Зростання EBITDA склало 84% до 9,3 млн. дол. США.

Детальніше

13.05.2014
ІМК: завершення посівної кампанії ярових культур у 2014 році

12 травня ІМК завершила посівну кампанію ярових культур. 

Як і планувалося, ярові культури було посіяно на площі 124 тис. га, що на 18% більше 2013 року. 

«У поточному році ІМК завершила посівну кампанію ярових культур на три тижні раніше, ніж у попередньому році, і однією з перших серед великих агро-холдингів в Україні. Кампанія була проведена в оптимальні агротехнологічні терміни. Хороший старт виробничого сезону дає нам підставу розраховувати на хорошу врожайність культур », - зазначив Алекс Ліссітса, Генеральний директор ІМК.

Детальніше

18.04.2014
ІМК: про результати 2013 року

17 квітня 2014 року ІМК опублікувала фінансові результати за 2013 рік. 

Виручка компанії в 2013 році виросла на 53% до 114,8 млн. дол. США, EBITDA виросла на 55% до 49,5 млн. дол. США, зростання чистого прибутку склало 38% до 25,8 млн. дол. США. 

Детальніше

14.04.2014
ІМК: старт посівної кампанії ярових культур

6 квітня ІМК розпочала посівну кампанію ярових культур. В поточному сезоні ярові культури планується посіяти на площі у 124 тисячі гектарів, що на 18% більше 2013 року (105,5 тис. га під яровими культурами у 2013).

Детальніше

26.03.2014
ІМК виплатила купонний дохід за облігаціями

Агрохолдинг ІМК інформує про повну та своєчасну виплату  сьомого  купонного платежу за облігаціями серії А, проведену 26 березня 2014 року в наступному обсязі:

 • Загальний платіж: 3 509 015,00 грн (еквівалентно 331,8  тис. USD).
 • Процентна ставка за облігаціями (%): 14,0
 • Термін виплати по облігаціях серії А: 24.06.2014
27.02.2014
ІМК виплатила купонний дохід за облігаціями

Агрохолдинг ІМК інформує про повну та своєчасну виплату  першого  купонного платежу за облігаціями серій B та C, проведену 21 лютого 2014 року в наступному обсязі:

 • Загальний платіж: 4 359 041,00 грн (еквівалентно 488,9  тис. USD).
 • Процентна ставка за облігаціями (%): 14,0
 • Термін виплати по облігаціям серії B: 25.12.2014
 • Термін виплати по облігаціям cерії C: 24.12.2015
28.01.2014
ІМК збільшила земельний банк у обробітку до 136,7 тисяч гектарів

ІМК придбала 60% у Статутному капіталі української аграрної компанії – ТОВ «АгроКІМ», що орендує 16 тисяч га землі та володіє потужностями зі зберігання зернових та олійних у 195 тисяч тонн. Сума угоди становить 18 млн. доларів США.

Приймаючи до уваги, що 40% вищезгаданої аграрної компанії ІМК придбала у серпні 2013 року, то після останньої покупки ІМК володіє та контролює 100% активів ТОВ «АгроКІМ».

24.01.2014
ІМК: врожай зернових та олійних у 2013 році на 85% вищий за результат попереднього року

В кінці грудня 2013 року ІМК завершила збирання своєї основної культури – кукурудзи. Врожай кукурудзи у 2013 році склав близько 433 тисяч тонн, що у 1,9 рази перевищує врожай даної культури, якого компанія досягла у 2012 році.

Основами для даного росту є збільшення земельного банку у обробітку та ріст врожайності. У 2013 році кукурудза була зібрана з площі у 61,4 тисяч га, що на 52% більше у порівнянні з 2012 роком. Середня залікова врожайність кукурудзи становить 7,1 т/га, що на 22% вище за результат 2012 року.

В цілому, у 2013 році ІМК виростила близько 555 тисяч тонн зернових та олійних, що на 85% більше, ніж у попередньому році.

17.01.2014
ІМК отримала кредит на суму 30 мільйонів доларів США від Міжнародної фінансової корпорації (IFC)

ІМК отримала кредит на суму 30 мільйонів доларів США від Міжнародної фінансової корпорації (IFC), члена the World Bank Group.

Залучені кошти будуть інвестовані у розширення аграрних активів ІМК та у збільшення оборотного капіталу дочірніх підприємств компанії.

«Протягом останніх двох років ІМК демонструє стабільний розвиток бізнесу. При підтримці IFC ми зможемо скоріше реалізувати нашу інвестиційну програму, що спрямована на розширення земельного банку, що в обробітку, та збільшення потужностей зі зберігання», - сказав Генеральний директор ІМК Алекс Ліссітса. «Ми також співпрацюємо з IFC з метою покращення ефективності нашого аграрного виробництва шляхом впровадження нових інноваційних технологій». 

Умови кредитної угоди також містять варранти, згідно яких IFC має право підписатися на акції ІМК на суму до 20 млн. доларів США.

2013
26.12.2013
ІМК виплатила купонний дохід за облігаціями

Агрохолдинг ІМК інформує про повну та своєчасну виплату  шостого  купонного платежу за облігаціями, проведену 25 грудня  2013 року в наступному обсязі:

 • Загальний платіж: 7 130 000,00 грн (еквівалентно 892,0  тис. USD).
 • Процентна ставка за облігаціями (%): 14,0
 • Термін виплати: 24.06.2014
23.12.2013
Аграрна компанія «Індустріальна Молочна Компанія» (ІМК) підтримує поновлення повернення ПДВ при експорті зерна

Аграрна компанія «Індустріальна Молочна Компанія» (ІМК) підтримує поновлення повернення ПДВ при експорті зерна на підтримку Проекту Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо ставок окремих податків (доопрацьований), №3757 від 19.12.2013.

«Наша компанія підтримує рішення української влади поновити повернення ПДВ при експорті зерна з 1 січня 2014 року», - сказав Алекс Ліссітса, Генеральний директор «Індустріальної Молочної Компанії».

«В цей непростий для українських виробників зерна час, коли при зростаючій собівартості виробництва, ціни на зернові на світових ринках впали на 30-40%, вкрай необхідно інвестувати у підвищення технологічності та ефективності виробництва, щоб зберегти свою конкурентоздатність на ринках Європи, Близького Сходу, Азії та Африки. Саме кошти, які ми як виробник-експортер зерна могли б заощадити на поверненні ПДВ при експорті зерна, ми і плануємо інвестувати в даних напрямках. Крім того, поновлення повернення ПДВ при експорті зернових, безумовно, є позитивним знаком для закордонних інвесторів в українське сільське господарство, а це і нові робочі місця з достойним рівнем заробітної плати, і соціальна підтримка регіонів, де працюють аграрні компанії», - зауважив Алекс Ліссітса.

15.11.2013
Про результати 9 місяців 2013 року та завершення кампанії по збиранню олійних культур

ІМК, одна з аграрних компаній України, що найбільш динамічно розвиваються, по результатах 9 місяців 2013 року збільшила всі основні фінансові показники, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року: виручка компанії виросла на 33% до 72,5 млн. дол., EBITDA виросла на 69% до 51,6 млн дол., чистий прибуток на 68% до 34,7 млн. дол.

Основами росту фінансових результатів компанії стали ріст земельного банку у обробітку на 46%, з 82,7 тис. га у 2012 році до 120,7 тис. га у 2013 році, ріст врожайності на 15-40% по основних культурах, а також ріст цін на молоко на 32%, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Детальніше

25.09.2013
Розпочинається співпраця ІМК із Байер КропСайенс та Міжнародною фінансовою корпорацією (МФК)
 • Пілотний проект, направлений на підвищення ефективності сільськогосподарського виробництва
 • Байер КропСайенс та МФК обрали ІМК для участі у консультаційній програмі
 • В подальшому приклад ІМК використовуватиметься як модель сталого та інноваційного ведення агробізнесу з метою розкриття величезного аграрного потенціалу України

Детальніше

30.08.2013
Про результати першого півріччя 2013 року та реалізацію інвестиційного плану

У першому півріччі 2013 року ІМК продемонструвала значне зростання всіх фінансових показників у порівнянні з аналогічним періодом попереднього року.

Виручка ІМК за 6 місяців 2013 року зросла на 66% до 53,3 млн USD, нормалізована EBITDA зросла на 76% до 51,6 млн USD, чистий прибуток - на 70% до 41,1 млн USD

Детальніше

08.08.2013
ІМК завершила збирання озимої пшениці

29 липня ІМК завершила збирання озимої пшениці, що була зібрана з площі 9,8 тисяч га. Врожайність становила 4,9 т/га, що на 9% вище, ніж запланована (4,5 т/га) та на 41% вище середнього національного показника (3,47 т/га).  

Пшениця становить 8% загальної структури сівообігу компанії.

Головні с/г культури ІМК – кукурудза та соняшник перебувають у відмінному стані. Щодо них компанія також очікує суттєве зростанні врожайності в порівнянні з попереднім роком.

15.07.2013
ІМК розпочала збирання озимих культур

4 липня ІМК розпочала збирання озимих культур. Розпочалося збирання пшениці з Полтавського кластеру, через тиждень до збиральної кампанії приєдналися північні кластери ІМК у Чернігівській та Сумській областях.

Перші результати по врожайності вищі за планові показники. Станом на 12 липня зібрано 26% площі під озимою пшеницею, середня врожайність 5 т/га, при плановому показникові – 4,5 т/га.

«Половину запланованого врожаю пшениці ми вже законтрактували по цінам вищим, ніж у минулому році. І гарні перші результати збиральної кампанії ще раз підкріплюють нашу впевненість у досягненні фінансового прогнозу ІМК на 2013 рік, ріст EBITDA та виручки на 70-90%», - сказав Алекс Ліссітса, Генеральний директор ІМК

03.06.2013
ІМК завершила посівну кампанію ярових культур

Дотримуючись стратегії на 2013 рік, 71% земель ІМК було засіяно високомаржинальними культурами – кукурудзою та соняшником. Кукурудза була посіяна на площі 60,8 тис. га (на 51% більше, ніж у минулому році), соняшник – 25,5 тис. га (на 41% більше, ніж у минулому році). Також була посіяна соя на площі 4,5 тис га

Детальніше

26.03.2013
ІМК виплатила купонний дохід за облігаціями

Агрохолдинг ІМК інформує про повну та своєчасну виплату  третього  купонного платежу за облігаціями, проведену 26 березня  2013 року в наступному обсязі:

 • Загальний платіж: 7 028 000,00 грн (еквівалентно 879,3  тис. USD).
 • Процентна ставка за облігаціями (%): 14,0
 • Термін виплати: 24.06.2014
2012
26.12.2012
ІМК виплатила купонний дохід за облігаціями

Агрохолдинг ІМК інформує про повну та своєчасну виплату  другого  купонного платежу за облігаціями, проведену 25  грудня  2012 року в наступному обсязі:

 • Загальний платіж: 6,980,000.00 грн (еквівалентно 873,3 тис. USD).
 • Процентна ставка за облігаціями (%): 14.0. 
 • Термін виплати: 24.06.2014
16.11.2012
ІМК збільшила виручку за 9 місяців 2012 року

ІМК, одна із найбільш динамічних аграрних компаній України, протягом дев’яти місяців 2012 року збільшила виручку на 268% до 54,292 мільйонів доларів США.

Детальніше

 

26.09.2012
ІМКвиплатила купонний дохід за облігаціями

Агрохолдинг ІМК інформує про повну та своєчасну виплату першого купонного платежу за облігаціями, проведену 25 вересня 2012 року в наступному обсязі:

 • Загальний платіж: 7,028,000.00 грн (еквівалентно 879,3 тис. USD).
 • Процентна ставка за облігаціями (%): 14.0.
 • Термін виплати: 24.06.2014
19.09.2012
ІМК спільно з компанією Драгон Капітал провела День Інвестора

ІМК, на прикладі свого кластера в Чернігівській області, продемонструвала існуючу бізнес-модель, активи, а також технології, що використовуються компанією.

Детальніше

06.08.2012
Завершено збирання озимих с/г культур

Група компаній ІМК повідомляє про завершення збирання врожаю озимої пшениці та жита.

Детальніше

24.07.2012
Облігації ТОВ «БУРАТ-АГРО» переведені до котирувального списку ПАТ «Фондова біржа ПФТС» 2-го рівня лістингу
04.07.2012
ТОВ «Бурат-Агро» завершило первинне розміщення облігацій на суму 200 млн.грн.
15.06.2012
Закінчення посівної кампанії 2012 року
2011
09.06.2011
Успішне закінчення весняно-польових робіт на підприємствах ІМК

Група компаній ІМК закінчила комплекс весняно-польових робіт. Посівна розпочалася 15 квітня та закінчилась 25-го травня в залежності від фізіології рослин.

Детальніше

07.06.2011
Нові придбання ІМК

ІМК має намір збільшити свій земельний банк на 7 500 гектар землі – до 45 500 гектарів.

Детальніше

 

Top