З повагою до людей та землi

ІМК є однією з 10-ти найбільших аграрних компаній в Україні.

×

Попередження

Помилка завантаження компонента: cache, Компонент не знайдено

Молочне тваринництво займає важливе місце у бізнесі ІМК, забезпечуючи стабільний дохід компанії, якісне молоко для переробних підприємств-споживачів та робочі місця в регіонах.

Більша частина молока, що виробляє компанія, належить до категорії Екстра-класу, а інше молоко – до першого класу. ІМК – одна з небагатьох індустріальних виробників молока, який має дозвіл на продаж свого молока для виробництва дитячого харчування. Це - ще одне свідоцтво високої якості молока, що виробляється на фермах ІМК.

На відміну від продажів сільськогосподарської продукції, які мають чіткий сезонний характер, продаж свіжого молока забезпечує стабільні фінансові надходження протягом всього року, що дає можливість компанії покривати свої загальні та адміністративні витрати, а також інші операційні витрати протягом періоду низьких цін, коли надходження від продажу сільськогосподарської продукції є мінімальними.

Станом на 31.12.2016 поголів’я великої рогатої худоби ІМК налічувало 2210 голів, в тому числі  1136 корів. Спостерігається постійний ріст середніх надоїв на фермах ІМК, що зазвичай суттєво вищі за середні надої по Україні.

 

 
 

Top